+38 (097) 225-00-80
+38 (099) 229-36-77

Попутний вантаж по Україні

Изображение:
Попутний вантаж по Україні

В наш час вантажоперевезення в Україні дуже швидко розвиваються. З'являються сучасні види транспортних засобів, нові способи транспортування та перевізники вантажів.

Як перевезти вантаж швидко та дешево

Перевезення вантажів автотранспортом на сьогодні є самим надійним, сучасним, швидким та найбільш дешевим способом доставки не тільки різноманітних товарів, матеріалів, а ще й особистих речей.

Сучасний залізничний транспорт перестав бути єдиним перевізником, який зможе забезпечити перевезення вантажів, великих за обсягами. Сучасні вантажні автомобілі можуть транспортувати вантажі до 100, а інколи до 200 тонн. Крім того, залізничні колії не мають такої розгалуженості, як автомобільні магістралі. Автомобільній вантажний транспорт може доставити вантаж в любий куток країни. Тому він став дуже популярним.

Автотранспортними перевезеннями користуються круглий рік як юридичні, так і фізичні особи. Але дуже часто перевезення вантажів традиційним способом коштує для замовника доволі дорого. Це в наш час означає, що товар втрачає конкурентоздатність.

Ситуацію можна виправити, якщо замість традиційного, перевозити попутний вантаж по Україні. Скориставшись попутними перевозками по Україні, замовник буде сплачувати за транспортування лише в один бік. В цьому випадку перевезення вантажу буде коштувати набагато менше. Тому і собівартість товару зменшиться, а підприємець зможе зменшити ціни. Результатом стане зростання конкурентоздатності товару та збільшення обсягів реалізації. Також власник може не зменшувати ціни та получити більший прибуток.

Як скористатися попутними вантажами по Україні

Але самостійно організувати попутний вантаж по Україні практично неможливо. Власники вантажного транспорту працюють з надійними партнерами, яким можуть довіряти.

Багато клієнтів, які хочуть перевезти вантаж попутним транспортом, звертаються до нашої диспетчерської служби. Ми працюємо на ринку організації вантажоперевезень не перший рік, тому маємо надійні партнерські зв'язки з перевізниками вантажів автомобілями із різних регіонів нашої країни.

Якщо замовник звертається до нашої служби, щоб йому організували попутний транспорт, ми маємо всі можливості дуже швидко задовольнити його. Ми організуємо перевезення професійно, в короткий термін, підберемо надійний автотранспорт, який відповідатиме особливим властивостям вантажу та побажанням замовника.

Щоб перевезти попутний вантаж по Україні, достатньо зателефонувати до нашої служби, залишити заявку та обговорити деталі. Ми зробимо все, щоб ви могли заощадити свій час та кошти.

23:14
8867
Прием заявок
Круглосуточно!
+38 (097) 225-00-80
+38 (099) 229-36-77

Заказать звонок

Ваше имя
Ваш телефон

Заказ консультации

Ваше имя
Ваш телефон
Ваше сообщение